Biuro rachunkowe Katowice oferta

Biuro rachunkowe OPTIMAL – oferta

W biurze rachunkowym OPTIMAL oferujemy Państwu dostęp do profesjonalnych usług księgowych, kadrowo-płacowych i doradczych. Obsługujmy małe, średnie i duże firmy, w tym również spółki, fundacje i stowarzyszenia. Dzięki nam mogą Państwo zapomnieć o czasochłonnej księgowości prowadzonej samodzielnie – my zajmiemy się wszystkim w naprawdę przystępnej cenie!

Usługi rachunkowo-księgowe

biuro OPTIMALW naszym biurze rachunkowym do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie. To pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości obsługi i jednocześnie jest podstawą zadowolenia tych przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na współpracę z nami. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno osoby prowadzące samodzielnie działalność gospodarczą, jak i duże firmy, które chcą oszczędzić na kosztach usług księgowych i wolą zlecić je specjalistom.

Oferta naszego biura rachunkowego obejmuje między innymi:

  • prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów
  • prowadzenie ksiąg handlowych – pełna księgowość
  • obsługa kart podatkowych i ryczałtu ewidencjonowanego
  • prowadzenie ewidencji podatku VAT
  • obsługa kadrowo-płacowa
  • doradztwo rachunkowe i podatkowe
  • rozliczenia dotacji

W biurze rachunkowym OPTIMAL zawsze mogą liczyć Państwo na obsługę na wysokim poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z jakości oferowanych usług księgowych oraz z atrakcyjnych cen. W Katowicach jesteśmy jednym z rekomendowanych biur rachunkowych – mamy szerokie grono stałych klientów, do których ciągle dołączają nowi.

biuro rachunkowe Katowice - telefon:

Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie. Jeżeli tak, zachęcamy do kontaktu!